VIN zdarma

Zadejte VIN číslo vozu

* Základní informace o voze jsou zcela zdarma. Informace mohou být nepřesné.
VIN číslo VF1RFA00358287062
WMI / VDS / VIS VF1 RFA003 58287062
Výrobce Renault sprawdzenie VIN Renault
Rok výroby 2005
Ověřovací číslo VIN 1937
Archiv fotografií Hodinky
Přibližný počet najetých kilometrů Hodinky
Policejní záznamye Hodinky !
Zpráva CarVertical Hodinky

vinfo.cz je ZDARMA a komplexní nástroj pro ověření VIN . Každý vůz má speciální identifikační číslo zvané VIN. Číslo VIN kóduje základní informace o voze, jako jsou:

  • Výrobce
  • Modelka
  • Rok výroby
  • Továrna, kde se vyráběl vůz
  • Typ motoru
  • atd.

Kontrola VIN je velmi důležitá pro ty, kdo chtějí koupit vůz , protože s kontrolou VIN získáte všechny podrobnosti o voze , který si chcete koupit - ať už byl vůz odcizen, poškozen nebo jinak neoprávněně.

VIN je globální, celosvětové číslo ve speciálním formátu a VIN bylo vyvinuto a implementováno ISO Standards Institute. Každý výrobce automobilů, včetně , musí svá auta označovat v tomto formátu.

vinfo.cz vám dává možnost zkontrolovat téměř každé VIN a zkontrolovat platnost vozu a všechny další potřebné informace, seznámit se s konfigurací vozu a seznámit se s úplnou historií vozu .

Co je VIN

VIN je sada znaků, které kódují různé informace o vozidle.

  • WMI - první tři znaky označují zemi a výrobce vozu.
  • VDS - 4-8 symbolů - označuje obecné vlastnosti vozu: karoserie, motor atd.
  • VIS - Posledních 8 znaků je identifikační číslo vozidla označující rok, továrnu, vybavení atd.

Níže uvedená fotografie ukazuje ještě podrobnější pohled na VIN kód:


Co je VIN

VIN kód se používá k označení všech vozidel (osobní automobily, dodávky, nákladní automobily, autobusy, mopedy). Systém VIN pro kódy automobilů je založen na normě ISO 3779-1983 a používá se od 80. let 20. století (1982). Standard VIN používá většina zemí a všichni hlavní výrobci automobilů. VIN kód popisuje každý jedinečný vůz vyrobený za posledních 30 let. Za číslování VIN odpovídají výrobci.

Jedinečné kódy dávají jedinečnou příležitost sledovat historii každého vozu, včetně hrozných, ale důležitých skutečností, jako jsou nehody a krádeže. To znamená, že zprávy o historii vozu vám pomohou učinit správná rozhodnutí při výběru ojetého vozu.